Коса бензинова Belmaster BC-6700
Мотокоса бензинова Belmaster BC-6700 відрізняється технічно простою та надійною конструкцією. Двотактний двигун об'ємом 52 см куб. та потужністю 9,2 л.с. добре витримує тривалі навантаження. Невелика вага мотокоси дозволить тривалий час використовувати її в роботі, без відчуттів перевтоми та дискомфорту.
Характеристики:
- Потужність 6.7 кВт
- Потужність двигуна 9.2 л.с.
- Тип різального елемента дисковий ніж, жилка
- Тип харчування: бензин
- Об'єм двигуна 52 см куб.
- Максимальна кількість обертів 13000 об/хв.
- Об'єм паливного бака 1,2л.
- Максимальна ширина скошування ножем 254 мм.
- Максимальна ширина скошування ліскою 415 мм.
- Вага 6 кг
- Тип - 2-тактний
- Блокування кнопки увімкнення є
- Тип штанги – нерозбірна
Комплектація:
- котушка з ріжучою ліскою
- 3-лопатевий ніж
- ємність для паливної суміші
- набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
- картонна упаковка
- Гарантія 1 рік

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 9.2 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴







