Пила ланцюгова бензинова Yamamoto CS-3523 має невелику вагу, компактні габарити, призначена для роботи однією рукою. Це дає можливість використовувати пилку в побутових умовах як для заготівлі дров, так і для обрізання саду, а також під час роботи на висоті або у важкодоступних місцях.
Ця модель створена на основі 2-тактного двигуна, робочий об'єм якого становить 25 куб/см., потужність водночас дорівнює 3,5 кВт. Фірмовий карбюратор із підкачуванням палива забезпечує швидкий і легкий запуск пилки навіть у зимову пору. Наявність автоматичного змащення ланцюга збільшує ресурс експлуатації різального елемента.
Бензопила YAMAMOTO CS-3523 має високою якістю збирання, під час виробництва використовувалися зносостійкі комплектуючі з урахуванням сучасних норм і стандартів.
Особливості:
- Легкий старт
- Праймер підкачування палива
- Аварійна зупинка ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга
- Хромовані стінки циліндра
- Низький рівень вібрацій і шуму
- Можливість працювати однією рукою
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — 2-тактний/бензиновий/одноциліндровий
- Тип охолодження — Повітряний
- Об'єм двигуна — 25 см3
- Потужність двигуна — 3,5 кВт
- Частота холостих обертів двигуна — 3000 об/хв
- Максимальна частота обертів — 11000 об/хв
- Довжина шини — 305 мм
- Крок ланцюга — 3/8
- Об'єм паливного бака — 0,23 л
- Об'єм оливного бака — 0,16 л
- Тип палива ― Бензин А-92/95
- Вага — 4 кг
Комплектація
- Бензопила YAMAMOTO CS-3523
- Шина 305 мм 1 шт.
- Ланцюг 1 шт.
- Чохол для шини
- Набір інструментів для збирання
- Ємність для змішування палива
- Картонне паковання
- Інструкція
- Гарантійний талон

Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yohji Yamamoto |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 3 096 ₴





