
Фрезер-трімер KRAISSMANN 950 OFT 6-8 (3 бази, цанги 6 та 8 мм, плавний пуск, константна електроніка)
3 958 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN 950 OFT 6-8
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фрезер-трімер KRAISSMANN 950 OFT 6-8 (3 бази, цанги 6 та 8 мм, плавний пуск, константна електроніка)
Фрезер KRAISSMANN 950 OFT 6-8 (3b) призначений для точного фрезерування пазів і кромок у заготовках з деревини різної породи. Так само може використовуватися для врізання замків і петель, підходить для роботи з гіпсокартоном. Перевагою KRAISSMANN 950 OFT 6-8 є система Constant power, що забезпечує динамічну підтримку обертів при навантаженні. Комплектується двома базами і двома цангами: 6 і 8 мм.
Особливості:
- Алюмінієва основа
- Плавний пуск
- Підтримка обертів під час навантаження
- Регулювання швидкості обертання

Комплектація:
- Фрезер-тример KRAISSMANN 950 OFT 6-8
- 3 бази
- 2 цанги
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Металевий кейс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 958 ₴





