Перфоратор KRAISSMANN 900 BH 26 DFR
Перфоратор Kraissmann 900 BH 26 DFR Багатофункціональний інструмент, призначений для пророблення отворів у матеріалах різної щільності, таких як: бетон, камінь, цегла, дерево, сталь. Це легкий та простий у використанні інструмент напівпрофесійного класу.
Дана модель перфоратора має три режими роботи: свердління, свердління з ударом і удар. Апарат обладнаний потужним 900 Вт електромотором, який розвиває максимальну кількість обертів 900 за хвилину. Обороти можуть регулюватися в залежності від роботи, що проводиться. У режимі "удар" Kraissmann 900 BH 26 DFR видає 4850 уд/хв при силі удару 3 Дж. Застосований у перфораторі патрон SDS+. Інструмент відрізняється надійністю завдяки захищеним від пилу вугільним щіткам і пилозахищеному патрону.
Kraissmann 900 BH 26 DFR оснащений функцією реверсу, є блокування кнопки включення. Корпус виготовлений із удароміцного пластику. Інструмент поставляється у пластиковому кейсі, де є все необхідне для початку роботи.
Особливості:
- Потужний двигун
- Функція реверсу
- Регулювання обертів
- 3 режими роботи
- Блокування кнопки увімкнення
- Легка вага
- Простота у використанні
Характеристики:
- Тип конструкції прямий
- Розташування двигуна горизонтальне
- Режими роботи свердління/свердління з ударом/удар
- Патрон SDS+
- Потужність 900 Вт
- Напруга 220 В
- Частота струму 50 Гц
- Максимальні обороти 900 об/хв
- Максимальна кількість ударів 4850 уд/хв
- Максимальна сила удару 3 Дж
- Макс. діаметр свердління дерева 32 мм
- Макс. діаметр свердління металу 13 мм
- Макс. діаметр свердління бетону 26 мм
- Вага 3 кг
Комплектація:
- Перфоратор Kraissmann 900 BH 26 DFR
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини
- Бури 3 шт.
- Піка, зубило
- Змінний патрон
- Кейс пластиковий
- Інструкція
- Картонна упаковка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом, Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4850 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Система гасіння вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 436 ₴





