Фрезер Vorskla ПМЗ 1500К ― універсальний інструмент, за допомогою якого можна здійснювати обробку кромок і поверхонь, а також виконувати отвори та пази складної форми в заготовках
Пристрій має надійний електродвигун у 1500 Вт, а швидкість роботи фрезера може досягати до 30000 об/хв. Регулювання частоти обертання шпинделя і регулятор глибини гарантують точний результат при мінімальному навантаженні. Глубинний упор дозволить точно робити фрезерування на бажаній глибині.
Опорна плита виконана з алюмінієвого сплаву, а підошва покрита пластиковою накладкою, що гарантує гладке ковзання інструменту. Кнопка включення з блокуванням забезпечить безпечну та безперервну роботу.
Прозорий пластиковий захисний кожух одночасно захищає користувача від пилу та стружки і не заважає спостерігати рух фрези під час роботи. Відведення пилу та стружки з робочої області здійснюється за допомогою адаптера.
Рукоятки з прогумованими накладками сприяють надійному та комфортному хвату інструменту. Міцна конструкція, ударостійкий корпус, ефективна система охолодження забезпечують довговічність інструменту.
Особливості:
- Кейс
- Міцний корпус
- Набір з 12 фрез
- Низький рівень шуму
- Простота в експлуатації
- Паралельний бічний упор
- Збалансована конструкція
- Система ефективного охолодження
- Точне встановлення глибини фрезерування
- Фіксація шпинделя для швидкої зміни фрез
- Ергономічні ручки з вбудованим вимикачем
- Плоска верхня поверхня, що полегшує зміну фрез
- Лита алюмінієва основа з пластиковим покриттям
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму ― 220/50 В/Гц
- Потужність ― 1500 Вт
- Частота обертання ― 16000-30000 об/хв
- Діаметр цанги ― 6/8 мм
- Максим. глибина фрезерування - 50 мм
- Вага ― 4 кг
Комплектація:
- Фрезер Vorskla ПМЗ 1500К
- Набір з 12 фрез
- Паралельний бічний упор
- Затискні втулки під цанги 6/8мм
- Кейс
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
- Ціна: 2 537 ₴

