
Пила дискова VORSKLA ПМЗ 2200С (210 мм диск, можливість стаціонарного використання)
2 537 ₴
- В наявності
- Код: ПМЗ 2200С
- +380 (99) 894-51-05
Дискова пила Ворскла ПМЗ 2200С — якісний інструмент побутового класу, що застосовується в столярному виробництві. Призначена для розпилювання заготівок із деревини, ДСП, OSB, ламінату. Для зручності в роботі є можливість зміни кута нахилу пиляльного диска до 45 градусів до основи, а також регулювання глибини пропилювання в межах 0 — 68 мм.
Відмітною особливістю моделі Ворскла ПМЗ 2200С є можливість встановити її в стаціонарне положення, що істотно розширює сферу застосування інструменту. Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий час безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
ОСОБЕННОСТИ:
-
потужна ручна дискова пилка зі збільшеною глибиною пропилювання
-
широка опорна платформа з алюмінієвого сплаву
-
можливість під'єднання пилососа
-
можливість стаціонарного встановлення
-
просте регулювання глибини та нахилу різання

КОМПЛЕКТАЦИЯ:
-
пила дискова Ворскла ПМЗ 2200С;
-
пиляльний диск;
-
кріплення для встановлення в стаціонарний режим;
-
паралельна напрямна;
-
ключі;
-
посібник з експлуатації;
-
картонна упаковка.
| Виробник: | Ворскла |
| Потужність, Вт: | 2200 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Частота обертання, об/хв: | 5500 |
| Діаметр пиляльного диска, мм: | 200 |
| Діаметр отвору, мм: | 32 |
| Ширина різу, мм: | 3,5 |
| Максимальна глибина пропилювання, мм: | |
| за кута 90° | 68 |
| за кута 45° | 29 |
| Вага, кг: | 6,1 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.1 кг |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 537 ₴
