Болгарка Vorskla ПМЗ 1,2-180 профі - є надійним і практичним інструментом, який широко застосовується як у професійній діяльності, так і для рішень побутових завдань. Спеціальна оснащення дозволяє очищати поверхні від лакофарбових покриттів, видаляти нерівності, чисто полірувати і шліфувати. Так само можна якісно різати металеві заготовки, пластик, кераміку.
Кутова шліфмашина Vorskla ПМЗ 1,2-180 profi має продуктивний двигун 1200 Вт. Головною відмінністю болгарки Ворскла ПМЗ 1200/180 Профі є наявність зручної D-подібної рукоятки, що забезпечує надійне утримання інструменту в руках, а також захищає пальці користувача. Також користувач може встановити додаткову бічну рукоятку, щоб надійно утримувати болгарку при роботі.
В функции болгарки входят фиксаторы шпинделя и кнопки выключателя, таким образом пользователь может быстро заменять рабочие диски и приспособления, а также выполнять длительную непрерывную работу с особым комфортом. Болгарка Vorskla ПМЗ 1,2-180 profi соответствует требованиям безопасности - оснащена поворотным металлическим кожухом, установить который можно в любом удобном положении, в зависимости от способа использования шлифовальной машины. Угловая шлифмашина Vorskla ПМЗ 1,2-180 профи может стать интересным инструментом профессионалам, поскольку отличается высокой надежностью.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Трипозиційна бічна рукоятка
- Ергономічний дизайн
- Вимикач з блокуванням від випадкового включення
- Полегшений доступ до щіток
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1200 Вт
- Кількість обертів: 8000 об/хв
- Діаметр диску: 180 мм

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Болгарка ПМЗ 1200-180 Профі
- Додаткова ручка
- Ключ
- Захисний кожух
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 7200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Не поворотна |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Так |
| Живлення | от сети |
| Тип паковання | Кольорове картонне паковання |
- Ціна: 1 344 ₴






