Мережевий шурупокрут VILMAS 280 DD 10/2 (двошвидкісний)
Мережевий шурупокрут Vilmas 280 DD 10/2 розроблений спеціально для роботи в різних умовах, чудово підходить для свердління отворів у дереві, металі, кераміці або пластику, загвинчування або відгвинчування нарізних виробів.
Номінальна потужність інструмента 280 ватів, електронне регулювання швидкості обертів дає змогу змінювати швидкість від 0 до 1100 обертів за хвилину. Максимальний діаметр свердління в дереві до 20 мм, у металі до 10 мм. Якісне складання та продуманий корпус вдало доповнені ергономічною ручкою, на якій розташована кнопка пуску та перемикач напрямку обертання у зворотний бік. Швидкість обертів під час роботи залежить від сили натискання на кнопку пуск.
Технічні характеристики мережевий шурупокрут Vilmas 280 DD 10/2
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна споживана потужність — 280 ватів
- Оберти перша швидкість — до 350 за хвилину
- Оберти друга швидкість — до 1100 за хвилину
- Швидко затискний патрон
- Реверс — є
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі — 10 мм
- Кількість швидкостей — 2
- Діаметр патрона — 10 мм
- Регулювання величини крутного моменту — 19+1 щабель
- Вага — 1,4 кг
- Гарантія — 12 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | VILMAC |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Шуруповерт |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Прогумований держак | Так |
| Живлення | от сети |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753 ₴

