
Стрічкова шліфмашина KRAISSMANN 900 BSU 76 (стрічка 76х533 мм, можливість стаціонарного використання)
2 385 ₴
- В наявності
- Код: 900 BSU 76
- +380 (99) 894-51-05
Стрічкова шліфмашина Kraissmann 900 BSU 76 — це потужний високоякісний інструмент, призначений для шліфування великих рівних поверхонь. Зернистість шліфленти, яка використовується, має відповідати виробленій роботі та структурі оброблюваного матеріалу цим інструментом. Цю шліфмашинку можна використовувати в перевернутому стаціонарному положенні як гриндер. Потужності в 900 Вт цілком досить для довгої та якісної роботи цією стрічковою шліфувальною шинкою без її перегрівання.
У цьому інструменті передбачене регулювання швидкості протягування стрічки, регулювальне коліщатко розташоване на передній частині передньої ручки шліфмашини. Також ця машинка шліфувальна може бути обладнана пило-збірним мішком, який йде в комплекті. Корпус виготовлений із міцного надійного пластику, а ручки прогумовані для комфортнішої роботи.
Шліфмашинку Kraissmann 900 BSU 76 можна закріпити в перевернутому стані.
Особливості:
- Якісні матеріали
- регулювання швидкості протягування шліфленти
- прогумовані ручки
- Кнопка фіксації пуску
- потужний двигун
- Регульована додаткова ручка
- Фіксатор кнопки увімкнення
- Набір струбцин для кріплення до столу
- Швидка заміна шліфувальної стрічки.
Характеристики:
- Потужність двигуна 900 Вт.
- Довжина шліфленти 533 мм.
- Ширина шліфленти 76 мм.
- Швидкість протягування стрічки 120-380 м/хв.
- Вага 2.7 кг.

Комплектація
- Стрічкова шліфмашинка Kraissmann 900 BSU 76
- Пилозбірний мішечок
- Патрубок для під'єднання пилососа
- Стрічка шліфувальна ( встановлена на шліфмашині)
- Набір струбцин
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 385 ₴






