
Гравер KRAISSMANN 175 SGW 96 (пластиковий кейс, гнучкий вал, стійка, універсальний швидкозатискний патрон)
1 183 ₴
- В наявності
- Код: 175 SGW 96
- +380 (99) 894-51-05
KRAISSMANN 175 SGW 96 являє собою багатофункціональний набір шліфувально-гравіювального інструменту з великим асортиментом насадок (96). За допомогою яких Ви можете проводити операції, як-от свердління, шліфування, гравіювання, фрезерування, полірування.
Гравер має потужність 175 Вт і працює від мережі 220 В. Має регулювання швидкості обертання валу від 8 000 до 32 500 об/хв, що дає змогу вибрати оптимальний режим для роботи з різними типами заготівок. Гравер знайде своє застосування в різних сферах діяльності. Ця модель ефективна для роботи у важкодоступних місцях.
KRAISSMANN 175 SGW 96 виготовлений в ергономічному дизайні та має міцний корпус. Виробник доповнив комплект пристосуваннями для виконання точніших робіт; насадкою для фрезерування; телескопічною стійкою, струбциною, прикріплюваною, до робочої поверхні для робіт із застосуванням гнучкого вала.
Перед відправленням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЕННОСТИ:
- Ергономічний дизайн
- Міцний корпус
- Регулятор обертів
- Гарна продуктивність
- Робота у важкодоступних місцях
- Невелика вага та маленькі розміри
- Широкий вибір насадок
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Гравер:
- Номінальна потужність: 175 Вт
- Напруга/частота: 230/50 В/Гц
- Номінальна кількість обертів: 8000 - 32500 об./хв
- Тип патрона: цанговий
- Вага: 0,7 кг

КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- гравер KRAISSMANN 175 SGW 96
- Насадки 96 шт.
- Гнучкий вал
- Телескопічний штатив
- Струбцина
- Кейс
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Германия |
| Стан | Нове |
| Тип шліфмашини | багатофункційна |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32500 об./хв |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Да |
| Блокування шпинделя | Да |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Комплектація | |
| Кейс у комплекті | Да |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 32500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 183 ₴





