
Кутова шліфмашина KRAISSMANN 2600 KWS 230 (плавний пуск, антивібраційна рукоятка)
3 146 ₴
- В наявності
- Код: 2600 KWS 230
- +380 (99) 894-51-05
Болгарка Kraissmann 2600KWS230 — це потужна болгарка, призначена для шліфування, різання, зачищення, обдирки, полірування металу, видалення іржі та старих шарів фарби. Незамінний помічник як на підприємствах, будівництвах, так і в побуті.
Характерною перевагою болгарки Kraissmann 2600KWS230 є наявність плавного пуску. Ця особливість цієї болгарки запобігає вислизанню її з рук під час увімкнення, чим гарантує максимальну безпеку роботи. Кабель живлення має довжину 3 метри, що дає змогу використовувати інструмент без перенесення. Завдяки потужній модернізованій крильчатці, потрапляння на обмотування двигуна пилу та забруднень істотно знижується. На якір нанесений додатковий шар захисного покриття, який запобігає потраплянню пилу на обмотку. Кнопка блокування запуску забезпечує захист від випадкового запуску інструмента. Також є індикатор стану щіток.
Кутошліфувальна машина Kraissmann 2600KWS230 — обладнана високотехнологічним електричним двигуном (номінальна потужність 2600 Вт), на холостому ходу болгарка розвиває 8500 об/хв. Для комфортної роботи виробник обладнав цю болгарку ще двома фішками — це антивібраційна система та поворотна ручка.
Особливості:
- Антивібраційна система
- Підвищений захист від забруднень і пилу
- Додатковий шар захисного покриття
- Плавний пуск
- Індикатор перевантаження
- Поворотна ручка
- Кабель живлення 3 метри
Характеристики:
- Споживана потужність 2600 Вт
- Шнур живлення 3 м
- Діаметр круга 230 мм
- Частота обертання 8500 об./хв
- Різь шпинделя М14
- Індикатор перевантаження
- Плавний пуск
- Вага 4,5 кг

Комплектація:
- Болгарка Kraissmann 2600KWS230
- Інструкція з експлуатації
- Захист для диска (шкірах)
- Допоміжна ручка
- Ключ, для швидкої заміни диска
- Щітки
- Картонне паковання
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Поворотна |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 3 146 ₴






