Віброшліфувальна машина KRAISSMANN 270-SS-12 зараз знаходиться перед Вами і є продуктивним і надійним інструментом, здатним якісно відшліфувати і обробити різні плоскі поверхні.
Особливістю даної моделі є те, що вона має компактні розміри та ергономічну конструкцію, за рахунок чого Ви отримуватимете максимум задоволення від роботи. Для того, щоб пил не сипався Вам на голову під час шліфування стелі або стін у ній передбачений спеціальний контейнер, який дуже легко знімається та чиститься у міру заповнення.
Основні особливості:
- дана модель має компактні розміри і легка вага
- гумові накладки практично по всьому корпусу служать максимальним комфортом в роботі
- шліфувальне полотно надійно фіксується за допомогою затискача
- в даній моделі передбачено фіксатор пусковий клавіші для можливості відпочинку
- ефективна система пиловидалення дозволяє працювати в чистих умовах

Комплектація товару:
- плоскошліфувальна машина Kraissmann 270-SS-12
- докладна інструкція до ознайомлення з даним товаром
- упакований в картонну коробку для зручного транспортування
- гарантійний талон для сервісного обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 1 129 ₴





