Дрель-шуруповерт Vilmas 1500-CDC-18/2 Li має високий рівень збирання на основі надійних комплектуючих. Призначений для відгвинчування та закручування шурупів у побутових або напівпрофесійних умовах, також може бути використаний для свердлильних робіт.
Шурупокрут працює від літій-іонної батареї, напруга якої становить 18 вольтів, водночас ємність становить 1,5 А·год, ця модель здатна за короткий час повністю зарядиться (до 1 години). У комплекті постачається 2 батареї та зарядний пристрій, пластиковий кейс дає змогу компактно зберігати та транспортувати інструмент.
Завдяки надійному 2-швидкісному редуктору та регулюванню обертів якість і точність виконання завдання неабияк підвищується. Розробниками передбачене регулювання зусилля затягування, що неабияк розширює сферу застосування акумуляторного шурупокрута.
Акумуляторний шурупокрут обладнаний швидкозатискним знімним DFR-патроном із максимальним діаметром 10 мм.
Особливості акумуляторного шурупокрута:
- Знімний патрон DFR;
- Прогумована ручка;
- Фірмові Li-ion акумулятори;
- Транспортувальний кейс;
- Надійний 2-швидкісний редуктор;
- Швидкозатискний патрон;
- Регулювання ступеня затягування;
- Фірмові шестерні та підшипники;
- Підсвітка робочої зони;

Комплектація:
Акумуляторний шурупокрут, акумулятор Li-ion-2 шт., зарядний пристрій, інструкція, пластиковий кейс.
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 19 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 1 290 ₴

