Електрокоса KRAISSMANN ERT-2550V ― надійний агрегат, призначений для скошування трави, бур'яну, а також для.
Інструмент має верхнє розташування двигуна, що дає можливість працювати навіть під час роси або після дощу.
Реальні показники потужності становлять 2550 Вт, при цьому кількість обертів досягає 6800 об/хв, що дозволяє досягти високої ефективності в роботі.
Дана модель має розбірну штангу з суцільнометалевим валом, завдяки такій конструкції косу легко транспортувати.
Зручна"велосипедна" рукоятка і ремінь на плечі забезпечують високу маневреність у роботі з інструментом. Ріжучий елемент надійно закривається пластиковим кожухом.
Електричний триммер KRAISSMANN&ert; ERT-2550V має компактний і ергономічний дизайн, а також відрізняється високою надійністю і доступною ціною
Особливості:
- Низький рівень шуму
- Висока продуктивність
- Зручний електричний триммер
- Верхнє розташування двигуна
- Компактні розміри та легка вага
- Металевий редуктор з підшипниками
- Ефективність під час косіння у важкодоступних місцях
- Регульована по висоті зручна рукоятка велосипедного типу
- Розбірний вал для зручнішого транспортування та зберігання
- Вал коси виконаний з матеріалу підвищеної зносостійкості
- Фіксатор кабелю та автоматична котушка з ріжучою ліскою 1,2 мм
- Легкий трилопатевий ніж підходить також для скошування багаторічної трави та бур'янів
- Підходить для трави вздовж доріжок, сходів і навколо дерев, там, де не пройде газонокосарка
Технічні характеристики:
- Тип двигуна ― Електричний
- Напруга мережі/Частота струму - 220 В/50 Гц
- Потужність - 2550 Вт
- Макс. обороти двигуна ― 6800 об/хв;
- Ріжучий елемент ― Котушка з ліскою, ніж
- Діаметр ножа - 255 мм
- Діаметр волосіні - 380 мм
- Вага ― 6 кг
Комплектація:
- Електрокоса KRAISSMANN ERT-2550V
- 3-х лопатевий ніж 1 шт.
- Котушка з ліскою 1 шт.
- Плечовий ремінь
- Захистний кожух
- Картонна коробка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Електрокоса |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 6800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2550 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
- Ціна: 3 044 ₴







