Бензотример КАРПАТИ БГ 4500 (шпуля, ніж 3т)
Одним із найбільш затребуваних інструментів для проведення сезонних робіт є Мотокоса КАРПАТІ БГ 4500. Вона призначена для укосу різнотрав'я та зрізу небажаної рослинності в місцях із важким доступом, уздовж огорожі, будівель, бордюрів, навколо дерев та лавок, на території з западинами та схилами.
Зручності та маневреності в роботі з Бензиновим триммером КАРПАТІ БГ 4500 надає двостороння рукоятка, на якій знаходяться всі органи управління зі швидким доступом. Рюкзак на плечі оптимально розподілить масу інструменту на весь корпус оператора, знижуючи тим самим основну частину навантаження. Передова антивібраційна система гасить майже всі робочі вібрації. Захисний кожух виготовлений з високоміцного пластику, встановлений таким чином, що запобігає попаданню в оператора частинок, що вилітають.
Рухомим механізмом Бензотримера КАРПАТІ БГ 4500 виступає двотактний мотор потужністю 4500 Вт з верхнім розташуванням, який працює на суміші бензину та масла. Це дозволяє використовувати косу під час вологої погоди або роси. Максимальна кількість обертів за хвилину, які здатний розвивати апарат, становить 11000. Хромований циліндр і високооборотний карбюратор з мідною голкою гарантують безперебійну роботу протягом тривалого часу. Система Смарт Старт дає практично миттєву заводку двигуна з напівобороту і значно скорочує споживання палива.
Мотокоса КАРПАТІ БГ 4500 з двигуном потужністю 4500 Вт, володіє всіма необхідними функціями та характеристиками необхідними для високопродуктивної роботи. Якісне складання, ергономічний дизайн і простота в експлуатації - головні особливості даної моделі.
Для роботи з бензокосою КАРПАТІ БГ 4500 Ви можете використовувати косильні диски з посадковим діаметром 25.4 мм, також можливе використання шпулі. Для комфорту при роботі бензиновий триммер КАРПАТІ БГ 4500 оснащений регульованими рукоятками. Кнопки керування розташовані на одній із ручок. Для захисту користувача від пошкоджень та травм мотокоса даної моделі має у своєму арсеналі надійний захисний кожух. У комплект поставки входить шпуля з автоматичним викидом волосіні, також у комплекті є косильний диск, ключі для складання, мірна ємність, ремінь на плечі і посібник з експлуатації.

Комплектація:
- Бензокоса КАРПАТІ БГ 4500
- ніж
- шпуля з ліскою
- племінний ремінь
- двостороння рукоятка
- комплект для збирання
- інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Карпати |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 3.3 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність | 4500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 892 ₴






