Фрезер електричний VORSKLA ПМЗ 1700-6/8 (цанги 6, 8 мм)
Фрезер Ворскла ПМЗ 1700-6/8 використовується для оброблення деревини різного типу та твердості. Фрезер використовується для точного фрезерування пазів, крайок і канавок.
Міцна конструкція, ударостійкий корпус, ефективна система охолодження забезпечують довговічність інструмента. Опорна плита зроблена з легкого алюмінієвого сплаву. Ергономічні ручки з вбудованим вимикачем дають змогу надійно тримати фрезер у руках, що дуже важливо для точного проведення робіт. Блокування увімкнення забезпечить вам безпечну та безперервну роботу. Регулювання частоти обертання шпинделя та регулятор глибини гарантують точний результат за мінімального навантаження.
Технічні характеристики фрезер Ворскла ПМЗ 1700-6/8
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 1700 ватів
- Тип — вертикальний
- Оберти — 16000-30000 на хвилину
- Регулювання обертів — є
- Діаметр затискної цанги — 6 або 8
- Максимальний хід фрези — 50 мм
- Набір фрез у комплекті постачання — немає
- Вага — 3 кг
- Гарантія — 12 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 233 ₴




