
Віброущільнювач KRAISSMANN 1200 BR 35 (пристрій захисної відсічки по струму) в комплекті вібронакінечник 2,0 м
2 588 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1200 BR 35_1
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Віброущільнювач для бетону KRAISSMANN 1200 BR 35
Глибокий вібратор для бетону Kraissmann 1200 BR 35 призначений для ущільнення бетону та виведення повітря з бетону, роблячи його в такий спосіб міцнішим і довговічнішим. Інструмент чудово підійде як для використання в побуті, так і для масштабного будівництва майданчика. Вібратор має велику амплітуду та гарну частоту вібрації, вібратор дуже простий в експлуатації, надійний, компактний.
Довжина гнучкого вала становить 1,5 метра, що дасть змогу вам маневрувати та захоплювати під час роботи більше території. Невелика вага інструмента дасть вам із легкістю його транспортувати ділянкою, а малі габарити дадуть змогу його зручно перевозити.

Технічні характеристики вібратор для ущільнення бетону Kraissmann 1200 BR 35
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 1200 ватів
- Оберти — 4200 на хвилину
- Діаметр вала — 3,5 сантиметра
- Довжина гнучкого вала — 1,5 метра
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Довжина гнучкого валу | 3 м |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 4200 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 588 ₴



