
Розкладне ліжко - розкладачка Рута на ламелях з матрацом 7см(195х80х43см)
3 699 ₴
3 199 ₴
- Готово до відправки
- +380 (99) 894-51-05
Розкладне ліжко Рута на ламелях із матрацом Senya – комфорт завжди під рукою!
Практичне та надійне розкладне ліжко Рута – ідеальне рішення для гостей, дачі чи спального місця. Завдяки міцному сталевому каркасу з квадратної профільної труби та основи з 16 ламелей, ліжко витримує навантаження до 120 кг, забезпечуючи комфортний та здоровий сон.
У комплекті зручний Євро матрац товщиною 7 см, середньої жорсткості з високоякісних матеріалів дарує комфорт, який можна порівняти з повноцінним ліжком. Оббивка з міцної та приємної на дотик бязі довговічна і проста у догляді.
Матрац виконаний з поролонової крихти – матеріалу, створеного із залишків Євро матраців, спресованих під тиском та обшитих тканиною.
- Переваги матеріалу: довговічність, безпека, відсутність пересихання та збивання, на відміну від ватних наповнювачів.
Ліжко Компактне у складеному вигляді (80х30х123 см) і легко поміщається в комору або багажник автомобіля, а вага всього 21 кг дозволяє з легкістю переміщати її по будинку або брати з собою на природу.
Розмір у розкладеному вигляді: 195х80х43 см
Максимальне навантаження: 120 кг
Каркас: сталева профільна труба 20x20x1 мм
Підстава: надійні ламелі (16 шт.)
Виробник: Senya
Гарантія 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 16 |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 7 см |
| Наповнювач матраца | поролонова крихта |
| Матеріал чохла матраца | бязь |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 21 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1230 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 800 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 300 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Бильце у головах | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Захист підлоги від подряпин | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Так |
| Білизна вголов'я | Так |
- Ціна: 3 199 ₴



