Шуруповерт акумуляторний Grand ТАК-12DFR/PRO (2 акумулятори, DFR-патрон)
Шуруповерт акумуляторний Grand ТАК-12DFR/PRO – відмінний інструмент, за допомогою якого Ви зможете виконати безліч операцій під час ремонту, будівництва, при складанні меблів, а також виконати монтажні роботи. Живлення цього інструменту складає 12 В, оснащений Li-ion акумулятором ємністю 2 А*год. Режими загвинчування та свердління забезпечують універсальне використання пристрою, а яскравий світлодіод покращує видимість та функціональність інструменту. Поліпшений ергономічний дизайн та гумова поверхня ручки підвищують комфорт оператора.
ОСОБЛИВОСТІ:
Тимчасовий зарядний пристрій
Механічний двошвидкісний редуктор
Високий крутний момент
DFR-патрон
Підсвічування робочої зони
Індикатор заряду
Збалансована конструкція
Гумові накладки на рукоятці
10 мм патрон
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Бренд: Grand
Гарантія, міс: 12
Місткість батареї, А*год: 2
Діаметр патрона, мм: 10
Максимальний момент, Н/м: 30
Максимальний діаметр свердління у дереві, мм: 14
Максимальний діаметр свердління у сталі, мм: 10
Кількість ступенів моменту затягування: 25+1
Підсвічування робочої зони: +
Тип батареї: Li-ion
Напруга живлення, В: 12
Частота обертання на першій швидкості, об/хв: 0-300
Частота обертання на другій швидкості, об/хв: 0-1300
Вага, кг: 1,1
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Шуруповерт акумуляторний Grand TA-12DFR/PRO
Два акумулятори
Тимчасовий зарядний пристрій
Пластиковий кейс
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Кількість ступенів затяжки | 26 |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 14 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 1 462 ₴





