Акумуляторна пилка cабельна Grand ПС-21Li
Акумуляторна шабельна пилка Grand — це високоякісний інструмент, призначений для різання різних матеріалів.
Основні характеристики:- Акумулятори: Пила оснащена двома 21-вольтовими акумуляторами з ємністю 2 Ач, що забезпечує тривалий час роботи та зручність у використанні.
- Швидка зарядка: Акумулятори повністю заряджаються лише за 1,5 години, що дозволяє швидко повернутися до роботи.
- Комплектація: Інструмент постачається з кейсом, який забезпечує зручне та безпечне зберігання та транспортування.
- Деревина: до 150 мм
- Метал: до 8 мм
- Пластик: до 40 мм
- Прогумова ручка: Забезпечує зручне захоплення, дозволяючи працювати з інструментом без втоми та дискомфорту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Акумулятор | 21В/2Ач |
| Особливості | Прогумований держак |
| Вага | 1,45кг |
| Максимальна можливість різання: -дерево-метал — пластик | 150 мм/8 мм/40 мм |
| Кейс | + |
| Пиляльні полотна | 2шт |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2шт |
| Ходів за хвилину | 0-3000мін |
| Зарядний пристрій | + |
| Хід пиляльного полотна | 15 мм |
| Інструкція | + |
| Паковання | Кейс |
| Акумуляторна пила шабельна | + |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 993 ₴



