Мотокоса Кедр БГ-6200
Мотокоса Кедр БГ-4900 – інструмент, призначений для побутових і напівпрофесійних завдань. Вона легко справляється з будь-якими видами трав, бур'янів, чагарників та молодою порослю. Ця модель оснащена потужним двигуном 6,7 л.с., який забезпечує високу продуктивність на ділянках площею до 400 м².
Особливості та переваги Кедр БГ-4900:
- Потужний двигун з великим ресурсом: Двотактний двигун з потужністю 4,9 кВт забезпечує високу продуктивність та тривалу роботу навіть на складних ділянках.
- Міцна конструкція: Посилений поршень та ніоксинове покриття циліндра збільшують ресурс до 5 років експлуатації. Приводна трансмісія – цілісний кований вал, який забезпечує стабільність і довговічність.
- Карбюратор Walbro: Японська якість забезпечує стабільну роботу та оптимальне змішування паливно-повітряної суміші для економічного витрачання палива.
- Легка в експлуатації та обслуговуванні: U-подібні ручки з вбудованими елементами керування дозволяють налаштувати інструмент під кожного користувача. А напівпрозорий паливний бак на 1200 мл дає змогу легко контролювати рівень палива.
- Зручна та безпечна у використанні: Мотокоса має систему наплічних ременів для комфортної роботи, невелику вагу (6,5 кг) та якісну антивібраційну систему, що значно знижує навантаження на оператора.
- Різноманітні режими різання: В комплектацію входять різні режучі елементи: 3-лопастний ніж, 8-калоптовий ніж, фреза з переможною напайкою та котушка з волосінню, яка дозволяє працювати з різними типами рослинності.
Технічні характеристики Кедр БГ-4900:
- Тип двигуна: 2-тактний
- Потужність: 4,9 кВт / 6,7 л.с.
- Об'єм двигуна: 52 см³
- Швидкість холостого ходу: 2800 – 9000 об./хв
- Тип охолодження: Повітряне
- Об'єм паливного бака: 1200 мл
- Режими роботи:
- Ніж: діаметр – 230 мм, товщина – 1,4 мм
- Волосінь: діаметр – 2,5 мм, ширина косіння – 415 мм
- Пиляльний диск з твердосплавною напайкою: діаметр – 254 мм
- Вага: 6,5 кг
Комплектація:
- Бензокоса Кедр БГ-4900
- Інструкція (паспорт)
- 3-лопастний ніж
- 8-калоптовий ніж
- Фреза з переможною напайкою на 40 зубів
- Котушка з волосінню
- Мірний бачок для змішування бензину з олією
- Лійка
- Велосипедна ручка з органами керування
- Набір ключів
- Плечовий ремінь
Додаткові переваги моделі Кедр БГ-4900:
- Захист від перегрівання для забезпечення довготривалої роботи
- Посилена система стартера з захистом від виривання шнура
- Повністю металевий редуктор для додаткової надійності
- Низький рівень шуму та вібрації, забезпечуючи комфорт при роботі
- Захист від випадкового увімкнення, що робить роботу з інструментом безпечнішою

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 6.7 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴





