Акумуляторна ланцюгова пила Eltos АПЦ-20V/12-4 — чудова модель для обрізання саду та допомоги в ремонті або будівництві.
Невелика вага та коротка шина 300 мм дадуть змогу працювати в найнезручніших місцях. Дуже компактні розміри та невелика вага неабияк полегшують роботу з цим інструментом.
Акумуляторна пила Eltos АПЦ-20V/12-4 обладнана потужним безщітковим двигуном із поперечним розташуванням, він вирізняється високою потужністю й низьким енергоспоживанням.
В інструменті є безключова підтяжка та можливість регулювання ланцюга. Мастило ланцюга здійснюється в автоматичному режимі, необхідно лише стежити за достатнім рівнем оливи. Об'єм оливного бака становить 110 мл.
Комплектується ланцюгова пила Eltos 2 фірмові акумулятори напругою 20 В з високим показником ємності 4 А/год.
На корпусі пили обладнано дві ручки — одна гумова й ергономічна, що не піддається вібрації під час роботи, друга додаткова для кращого утримання інструмента в руках.

- Безщітковий двигун
- Незалежність від електромережі
- Зручна та легка в роботі пилка
- Бічне розташування двигуна
- Низький шум під час роботи двигуна
- Фірмові літій-іонні батареї
- Система безключового регулювання натягу ланцюга
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора — Li-ion
- Напруга акумулятора ― 20 В
- Ємність акумулятора — 4 А/год
- Швидкість ланцюга без навантаження — 1500 м/хв
- Довжина шини ― 300 мм/12 дюймів
- Крок ланцюга — 1/4
- Об'єм оливного бака — 110 мл
- Час заряджання акумулятора — 1-1,5 год

Комплектація:
- Акумуляторна пила Eltos АПЦ-20V/12-4
- Два літієвих акумулятори
- Зарядний пристрій
- Шина 30 см
- Цепь
- Набір ключів
- Картонна коробка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yohji Yamamoto |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 25 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 680 ₴





