Електрокоса YAMAMOTO EGT-2850 — високопродуктивний садовий інструмент із ремінним приводом, призначений для роботи металевою насадкою та шпулею з волосінню. Ця модель має розбірну штангу із суцільнометалевим валом. Завдяки такій конструкції косу легко транспортувати.
Показники потужності становлять 2850 Вт, водночас кількість обертів досягає 10000 об./хвщо дає змогу досягти високої ефективності в роботі. Плавний пуск знижує навантаження на двигун і збільшує термін експлуатації коси. Комплектація електрокоси містить котушку з волосінню й трилопатевий ніж, що дає змогу вибрати оптимальний варіант для кожного завдання.
Электротриммер YAMAMOTO EGT-2850 комплектується зручною велосипедною ручкою, на якій розташована фірмова кнопка увімкнення. Наплічний ремінь чудово знижує навантаження на руки та робить роботу комфортнішою, а наявність пластикового кожуха забезпечує захист оператора під час косіння.
Особливості:
- Висока продуктивність
- Зручний і потужний електричний тример
- Регульована по висоті зручна ручка велосипедного типу
- Розбірний вал для зручнішого транспортування і зберігання
- Фіксатор кабелю й автоматична котушка з різальною волосінню 1,2 мм
- Ремінний привод для зменшення шуму та суттєвого збільшення відмовостійкості
- Легкий трилопатевий ніж підходить також для скошування багаторічної трави та бур'янів
- Підходить для трави вздовж доріжок, сходів і навколо дерев, там, де не пройде газонокосарка

Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Електричний
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 2850 Вт
- Число обертів — 7000-10000 об/хв
- Штанга — Розбірна
- Різальне обладнання — Ніж і волосінь
- Подавання волосіні — Напівавтоматична
- Діаметр волосіні — 3 мм
- Діаметр різального ножа — 255 мм
- Ширина косіння волосінню — 420 мм
- Вага — 6 кг
Комплектація
- Электрокоса YAMAMOTO EGT-2850
- 3-лопактний ніж 1 шт.
- Котушка з волосінню 1 шт.
- Набір ключів
- Захисний кожух
- Плечовий ремінь
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yohji Yamamoto |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2850 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 3 020 ₴



