Дрель-шуруповерт від торгової марки «Best» має ергономічну форму корпусу, наявність прогумованих вставок на рукояті забезпечують більш зчеплення та дозволяє міцно фіксувати інструмент під час роботи. Використовується для свердлувальних робіт, вкручування або відкручування шурупів.
Акумуляторний шуруповерт обладнаний двома літій-іонними батареями ємністю 2,0 Ач, напруга становить 12 В. Даний тип акумуляторів виділяється високою швидкістю зарядки .
Акумуляторний дриль обладнаний 2-х швидкісним редуктором і має регулювання обертів від натискання клавіші старту роботи. Використовуючи 1-у швидкість Ви зможете працювати в діапазоні від 0 до 400 об/хв, застосовуючи 2-у швидкість, число обертів регулюється від 0 до 1300 об/хв.
Даний шуруповерт має 25 положень крутного моменту, для зручності оператора передбачено підсвічування робочої зони. Постачається у пластиковому кейсі для зручного зберігання та транспортування.
Характеристика акумуляторного шуруповерта Best ТАК-12 Li (2,0 Ач):
- Тип інструменту — дриль-шуруповерт;
- Живлення — акумулятор Li-ion;
- Напруга — 12.0;
- Ємність батареї — 2,0 Ач;
- Реверс — є;
- Кількість швидкостей — 2;
- Звороти — 1) 0-400 об/хв; 2) 0-1300 об/хв;
- Кількість ступенів затяжки — 25;
- Max крутний момент — 30 Нм;
- Тип патрона — швидкозатискний;
- Патрон — 10 мм;
- Кількість батарей — 2 шт.
Особливості:
- Ергономічна рукоятка;
- Підсвічування робочої зони;
- Літій-іонні акумулятори;
- Регулювання крутного моменту;
- Система регулювання обертів;
- Швидкозатискний патрон;

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Best |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Литий алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 14 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 720 ₴



