Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 4000 AKS 18 Li (2 акб)
Ланцюгова електропила Kraissmann 4000 AKS 18/2 LI належить до профі класу інструментів, має високі показники міцності та зносостійкості й усе це за прийнятною ціною.
За технічними характеристиками все чудово. Шина та ланцюг стандартних розмірів, у разі заміни, Ви з легкістю оновите цей витратний матеріал. З переваг акумуляторної електропили хочеться підкреслити низький рівень шуму та легку вагу, що забезпечує комфорт у роботі.
Технічні характеристики електропила Kraissmann 4000 AKS 18/2 LI
- Живиться від акумуляторів
- Тип акумуляторів — Li-ion
- Ємність — 4000 мА·год
- Довжина шини — 305 мм
- Крок ланцюга — 3/8
- Кількість ланок — 45
- Місткість бака для олії — 0,2 літра
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Без ключового підтягування ланцюга
- Два АКб — так
- Вага — 4 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців

Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пилка Kraissmann 4000 AKS 18 LI
- Акумулятор 18 вольт/4Ah – 2 шт
- Зарядний пристрій – 1 шт
- Шина напрямна
- Пильний ланцюг
- Захисний кожух направляючої шини
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Гарантія 12 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.6 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 75 мл |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 313 ₴





