
Віброплита бензинова VORSKLA ПМЗ 11/200-65 (196 куб. см, 11 кН, 500*380 мм)
21 016 ₴
- В наявності
- Код: VORSKLA ПМЗ 11/200-65
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Віброплита бензинова VORSKLA ПМЗ 11/200-65 (196 куб. см, 11 кН, 500*380 мм)
Віброплита VORSKLA ПМЗ 11/200-65 є дорожньо-будівельним обладнанням вібраційного типу, призначеним для ущільнення різних матеріалів, таких як пісок, щебінь, гравій, асфальт, асфальтобетон, тротуарна плитка та брусчатка. Завдяки своїм компактним розмірам та високій маневреності, ця віброплита працює де бажаєте, навіть на невеликих площах та в закритих приміщеннях.
Модель оснащена надійним бензиновим чотиритактним двигуном потужністю 6,5 к.с., що забезпечує якісне трамбування з силою удару 11 кН та частотою вібрації 5600 уд./хв. Робоча поверхня складає 500*380 мм.
Особливості
- Велика сила удару,
- зручна складана ручка,
- простота в обслуговуванні,
- низьке споживання палива,
- потужний надійний двигун,
- велику продуктивність та якісні комплектуючі.
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: Бензиновий, чотиритактний
- Робочий об'єм двигуна: 196 см³
- Максимальна потужність: 4,78 кВт / 6,5 к.с.
- Відцентрова сила: 11 кН
- Глибина ущільнення: 200 мм
- Частота вібрації: 5600 уд./хв
- Розміри робочої поверхні: 500х380 мм
- Швидкість: 20-25 м/хв
- Вага: 65 кг

Комплектація;
- Віброплита бензинова VORSKLA ПМЗ 11/200-65,
- Гарантійний талон,
- Інструкцію з експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина ущільнення | 200 мм |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Продуктивність вібромашини | 25 м/хв |
| Стан | Новий |
| Ширина робочої поверхні | 380 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тип двигуна | Бензиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 016 ₴









