
Акумуляторна кутова шліфмашина KRAISSMANN 1253 AKS-BL 20 MP (безщіточний мотор, без АКБ та зарядного пристрою)
1 522 ₴
- В наявності
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна кутова шліфмашина KRAISSMANN 1253 AKS-BL 20 MP (безщіточний мотор, без АКБ та зарядного пристрою)
Належить до бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею та універсальний зарядний пристрій серії M-POWER.
Технічні особливості:
- Надійна, легка та універсальна кутова шліфмашина
- Потужний безщітковий двигун з високою стійкістю до перевантажень для виконання більш складних завдань
- Два швидкісних режими
- Швидка система кріплення захисного кожуха
Характеристики;
- Напруга акумуляторної батареї20 В
- Ємність акумуляторної батареї2000-6000 мАг
- Кількість обертів холостого ходу3500/8500/хв
- Шліфувальний дискØ125 мм
- Різьба шпинделяM14
- Вага1,83 кг
- Звукова емісія
- Рівень звукового тиску LpA87 dB(A)
- Рівень звукової потужності LwA98 dB(A)
- Погрішність виміру К3 dB(A)
- Вібрація
- Емісійний показник вібрації3,7 м/с²
- Погрішність виміру К1,5 м/с²

Комплектация:
- кутова шліфмашина
- захисний кожух
- додаткова рукоятка
- ключ для фіксації диску
- повноцінний зарядний пристрій
- посібник з експлуатації
- пластиковий кейс
- Гарантійний талон.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Кейс у комплекті | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
| пуск | напівпрофесійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 522 ₴




