
Пила ланцюгова електрична KRAISSMANN EKS'3000 (плавний пуск, подвійне гальмо)
3 552 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN EKS'3000
- +380 (99) 894-51-05
Ланцюгова електропила від торгової марки «Kraissmann» створена на основі якісних комплектуючих і володіє високим ресурсом. Призначена для обрізання гілок, розпилювальних робіт, заготівлі дров у побутових умовах.
Електрична пилка Kraissmann EKS'3000 має конструкцію з поздовжнім розташуванням двигуна, реальна потужністю інструменту 2400 Вт, при цьому висока швидкість ланцюга становить 14 м/сек, що дозволяє з високою ефективністю виконувати поставлене завдання. Система швидкого натягу ланцюга полегшує роботу з інструментом.
Електропила постачається в комплекті з шиною довжина якої становить 405 мм, наявність автоматичного маслонасоса забезпечує своєчасне мастило ланцюга та шини, що значно підвищує експлуатаційний ресурс аксесуарів.
Особливості ланцюгової пилки:
- Подвійне гальмо ланцюга;
- Система швидкої натяжки ланцюга;
- Плавний запуск;
- Перемикання навантаження;
- Автоматичне мастило ланцюга;
- Фірмовий якір;
- Корпус виконаний із міцного пластику;

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 3 552 ₴




