
Токарний верстат KRAISSMANN 602 DM 180/300 (повний аналог JET, макс. діаметр обробки 180 мм, вага 65 кг)
59 340 ₴
- Немає в наявності
- Код: KRAISSMANN 602 DM 180/300
- +380 (99) 894-51-05
Токарний настільний верстат KRAISSMANN 602 DM 180/300 — це професійний і універсальний верстат, призначений для обробки невеликих металевих заготовок, а саме: нарізування різьблення, свердління, зенкерування, розгортання отворів, підрізування, обробка торців.
Пристрій працює від звичайної побутової електромережі, рахунок чого ним зручно користуватися навіть у побутових умовах. Дана модель має двигун потужністю 600 Вт, який забезпечує обертання заготовки з максимальною швидкістю до 2500 об/хв. В апараті передбачено плавне регулювання швидкості, яке дозволяє проводити оптимальну установку оборотів обертання.
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму - 230 В/50 Гц
- Потужність ― 600 Вт
- Кількість оборотів ― 150-2500 об/хв
- Макс. діаметр обробки - 180 мм
- Висота центрів - 90 мм
- Відстань між центрами - 300 мм
- Ширина станини - 100 мм
- Вага ― 65 кг

Комплектація:
- Токарний настільний верстат KRAISSMANN 602 DM 180/300
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Діаметр обробки над станиною | 140 мм |
| Відстань між центрами | 300 мм |
| Потужність двигуна подачі | 0.6 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 23 кг |
| Додаткові параметри | |
| Ширина заготовки | 100 мм |
| Товщина заготовки | 180 мм |
- Ціна: 59 340 ₴
