Фарборозпилювач KRAISSMANN 701 FS 3
Електричний фарборозпилювач Kraissmann 701 FS 3 - інструмент, призначений для виконання невеликих робіт для фарбування. Краскопульт оснащений потужним електродвигуном і є ефективною заміною пензлика або валика, при цьому він здатний наносити фарбу тоншим шаром без розлучень і потік. Місткий резервуар ємністю 1200 мл виготовлений із легкого, але зносостійкого пластику, на який нанесені позначки для позначення рівня фарби. Залежно від поставленого завдання, можна вибрати один із трьох режимів розпилення.
Особливості:
- Ергономічний дизайн
- Вбудований компресор
- Регулювання витрати матеріалу, що розпилюється.
- Робота з різними видами фарбуючих матеріалів
- Регулювання ширини струменя
- Потужний електродвигун
- Три форсунки у комплекті
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 700 Вт
- Об'єм резервуару: 1,2 л
- В'язкість: 120 DIN
- Діаметр сопла: 1.0мм, 2.0мм, 3.0мм (змінні форсунки)
- Продуктивність: до 1200 мл/хв

Комплектація:
- Фарборозпилювач KRAISSMANN 701 FS 3;
- Резервуар для фарбування;
- Форсунки 1,0/2,0/3.0 мм;
- Лійка для вимірювання в'язкості;
- Голка для очищення форсунок;
- Інструкція з експлуатації;
- Картонна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність фарбопульта | 1.2 літр/хв |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Діаметр сопла | 3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1.2 л |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 573 ₴







