Топ

Акумуляторна міні-ланцюгова пила KRAISSMANN 1521 AKS 20/2 (без АКБ та зарядного пристрою)
968 ₴
- Немає в наявності
- Код: KRAISSMANN 1521 AKS 20/2
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна міні-ланцюгова пила KRAISSMANN 1521 AKS 20/2 (без АКБ та зарядного пристрою)
Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAISSMANN 1521 AKS 20/2 використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев'яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага та компактні розміри забезпечують комфортну та акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
- Мала вага та невеликі розміри
- Низький рівень шуму
- Міцний корпус
- Захисний кожух
Характеристика:
- Напруга акумулятора - 20В
- Місткість акумулятора - 2 Ач
- Номінальний час заряджання акумулятора - 1,5 год
- Довжина шини - 152 мм/6 дюймів.
- Крок ланцюга - 1/4"
- Швидкість переміщення ланцюга по холостому ходу - 348 м/хв.
- Система змащення ланцюга - ручна

Комплектація:
- Акумуляторна міні пила KRAISSMANN 1521 AKS 20/2
- Ключ для монтажу шини та ланцюга
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина полотна | 152 мм |
| Довжина шини | 152 мм |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Загальні | |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 20 |
| Регулювання кількості обертів | Немає |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Да |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Да |
| Час заряджання акумулятора | 30 |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Немає |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 968 ₴



