Топ

Акумуляторна міні-ланцюгова пила VORSKLA ПМЗ 203/20 (АКБ 4000 мАг, ЗП, кейс, два пильних ланцюги)
3 044 ₴
- Немає в наявності
- Код: VORSKLA ПМЗ 203/20
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна міні-ланцюгова пила VORSKLA ПМЗ 203/20 (АКБ 4000 мАг, ЗП, кейс, два пильних ланцюги)
Акумуляторна ланцюгова міні-пила VORSKLA ПМЗ 203/20 належить до бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею та універсальний зарядний пристрій.
Акумуляторна міні-ланцюгова пила для обрізки та розпилювання гілок та догляду за садом
- Потужний та продуктивний безщітковий мотор
- Додаткова рукоятка для більшої зручності
- Ручна система змащення ланцюга
- Тиха робота, висока ергономічність та тривалий час роботи
- Рухомий захисний кожух для безпечної роботи
- Індикатор рівня заряду
Характеристика:
- Швидкість ланцюга - 5 м/сек
- Довжина шини - 203 мм.
- Вага -1.36 кг

Комплектація:
- пила акумуляторна VORSKLA ПМЗ 203/20
- пильний ланцюг (2 шт.)
- пильна шина
- додаткова рукоятка
- ключ для монтажу шини та ланцюга
- акумуляторна батарея (4000 мАг)*
- повноцінний зарядний пристрій
- посібник з експлуатації
- пластиковий кейс
- картонне пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 044 ₴






