Топ

Кутова шліфмашина KRAISSMANN 1251 AWS 20UL (АКБ 4000 мАг, зарядний пристрій)
3 146 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN 1251 AWS 20UL
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кутова шліфмашина KRAISSMANN 1251 AWS 20UL (АКБ 4000 мАг, зарядний пристрій)
Акумуляторна болгарка KRAISSMANN 1251 AWS 20UL - інструмент, призначений для різання та шліфування заготовок з металу або каменю (за умови використання відповідного відрізного кола).
Ця болгарка відноситься до лінійки акумулятора KRAISSMANN 20 Universal line працює від універсального акумулятора. В комплектації акумулятор 4000Ач і зарядний пристрій. Акумуляторні інструменти зручні при роботі на об'єктах, що не підключені до електромережі або вдалині від населених пунктів.
Тим не менш, вони ні чим не поступаються своїм мережевим аналогам, крім часу безперервної роботи, яка залежить від ємності акумуляторної батареї.
Особливості акумуляторної болгарки:
- Можливість швидкої фіксації кожуха
- Рукоятка з гумовими вставками
- Ергономічний дизайн та міцний корпус
- Сумісність із універсальними акумуляторами KRAISSMANN 20 Universal line
- Технічні характеристики:
- Напруга батареї: 20 В
- Кількість оборотів: 7500 об/хв
- Діаметр диска: 125 мм
- Різьблення шпинделя: М14
Комплектація:
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина KRAISSMANN 1251 AWS 20UL
- Ключ для фіксації диска
- Додаткова трипозиційна рукоять
- Інструкція користувача
- Картонна упаковка
- акумулятор-4Ач
- зарядний пристрій.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Вага: 1.5 кг
- Похідні: KRAISSMANN
- Гарантійний термін: 12 міс
- Країна виробник: Німеччина
- Тип шліфувальні машини: кутова (болгарка)
- Максимальна кількість обертів: 7200 об/хв
- Живлення: Акумулятор
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Максимальний діаметр диска: 125мм
- Стан: Новий

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 1251 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 7200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Кейс у комплекті | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 146 ₴



