Топ

Акумуляторна кутова міні-шліфмашина KRAISSMANN 751 AWS 12/2 (2 АКБ, зарядний пристрій, кейс)
1 624 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN 751 AWS 12/2
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна кутова міні-шліфмашина KRAISSMANN 751 AWS 12/2 (2 АКБ, зарядний пристрій, кейс)
Акумуляторна мініболгарка Kraissmann 751 AWS 12/2 використовується для роботи з відрізними, шліфувальними дисками діаметром до 75 мм, у конструкції болгарки можна використовувати різні круги для оброблення будь-яких інших матеріалів, а також щіткові або полірувальні насадки.
Спеціальна конструкція корпусу дає змогу зручно використовувати інструмент у процесі оброблення. Металевий захисний кожух гарантує безпеку користувача під час роботи та запобігає пошкодженню інструмента.

Особливості:
- характеризується легкістю й компактністю
- ергономічний дизайн пристрою та прекрасна збалансованість
- швидкий час заряджання акумуляторів
- мобільність під час виконання робіт
- демократична ціна та чудова якість від перевіреного виробника

Технічні характеристики болгарка Kraissmann 751 AWS 12/2
- Живиться від акумуляторів
- Напруга живлення — 12 вольтів.
- Діаметр диска — 75 мм
- Оберти — до 18000 за хвилину
- Діаметр шпинделя — 10 мм.
- Два АКБ у комплекті постачання
- Кейс є
- Гарантія — 12 місяців

Комплектація
- Болгарка KRAISSMANN 751 AWS 12/2
- Два акумулятори
- Зарядний простір
- 5 полімерних відрізних дисків
- 4 цирконієві шліфувальні кола
- 3 фетрові полірувальні кола
- 3 циркулярні відрізні диски
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Кейс у комплекті | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 624 ₴





