
3Д лінійний лазерний рівень (нівелір) KRAISSMANN 12 3D-LL 25 G (зелений промінь, 25 м, кейс)
2 791 ₴
- Немає в наявності
- Код: KRAISSMANN 12 3D-LL
- +380 (99) 894-51-05
Лазерный нивелир KRAISSMANN 12 3D-LL25G оснащен функцией самовыравнивания и высококачественными лазерными диодами для четких лазерных линий зеленого цвета, которые четко различимы даже при ярком дневном освещении с наименьшей погрешностью.
Робоча відстань без додаткового приймача застосовується в діапазоні до 25 метрів.
Застосування такого рівня набагато збільшує швидкість виконання робіт, менше часу йде на розмітку і точність робіт набагато вища.
Роботи з відбивання «стартових» рівнів у двох площинах одночасно, вирівнювання предметів по висоті або по одній лінії стали настільки прості, що цілком під силу одній людині без сторонньої допомоги. Елементом живлення нівеліра є акумулятор, на якому розташований цифровий датчик рівня заряду. Час роботи на одному заряді батарей становить понад 15 годин безперервної роботи.
Особливості
- Проеціює 12 лазерних зелених ліній (3 площини) і точку схилу
- Мікро регулювання обертання в горизонтальній площині
- Діапазон самовирівнювання ±3º
- Ніжки з регулюванням по висоті
- Різьблення під штатив (5/8 і 1/4 дюйма)
- Візуальний та звуковий сигнал положення поза
- діапазону самовирівнювання
- Блокування лазерної головки для безпечного транспортування
- Сенсорне безконтактне перемикання
- Литієві акумулятори з цифровими індикаторами
- Точність: 0,15 мм на 1 м
- Дальність дії лазера під час роботи всередині
- приміщення: до 25 м
Характеристики
- 12-променевий зелений лазер
- Робочий діапазон: 25 м
- Точність: ± 0,15 мм/м
- Діапазон самонівелювання: ± 3°
- Клас лазера: II
- Довжина хвилі лазера: 532 нм
- Потужність лазера: 10 мВт
- в комплекті запасний акумулятор

Комплектація
- Лазерний рівень KRAISSMANN 12 3D-LL25
- Заряджання Окуляри Підставка з мікропідстроюванням
- Кейс&
- Настінний магнітний кронштейн
- Li-Ionn акумулятори 2шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 25 м |
| Похибка вимірювання | 0.15 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 532 нм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Обертальний лімб | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Габарити | |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 130 мм |
| Комплектація | |
| Штатив | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Тип паковання | алюмінієвий кейс |
- Ціна: 2 791 ₴
