Мережевий шурупокрут Kraissmann 400 EBS 10 розроблений спеціально для роботи в різних умовах, чудово підходить для свердління отворів у дереві, металі, кераміці або пластику, загвинчування або відгвинчування нарізних виробів.
Номінальна потужність інструмента 400 ватів, електронне регулювання швидкості обертів дає змогу змінювати швидкість від 0 до 750 обертів на хвилину.
Максимальний діаметр свердління в дереві до 20 мм, у металі до 10 мм. Якісне складання та продуманий корпус вдало доповнені ергономічною ручкою, на якій розташована кнопка пуску та перемикач напрямку обертання у зворотний бік. Швидкість обертів під час роботи залежить від сили натискання на кнопку пуск.
Дриль-шурупокрут має широкий спектр можливостей, інструмент можна використовувати з різними насадками для оброблення різних матеріалів.
Технічні характеристики мережевий шурупокрут Kraissmann 400 EBS 10
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна споживана потужність — 400 ватів
- Максимальна кількість обертів — 750 за хвилину
- Швидко затискний патрон
- Реверс — є
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі — 10 мм
- Кількість швидкостей — 1
- Діаметр патрона — 10 мм
- Регулювання величини крутного моменту — 19+1 щабель
- Вага — 1,4 кг
- Гарантія — 12 місяців

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 806 ₴



