
Шурупокрут акумуляторний KRAISSMANN 1500 S-ABS 12/2Li (знімний патрон), Акумуляторний шурупокрут KRAISSMANN
806 ₴
- Немає в наявності
- Код: KRAISSMANN 1500
- +380 (99) 894-51-05
Дриль шуруповерт Kraissmann 1500 S-ABS 12/2 Li вирізняється якісною збіркою і призначена для використання в побутових і напівпрофесійних умовах. За допомогою даного інструменту Ви зможете проводити свердлильні роботи, відкручувати і закручувати шурупи.
Шуруповерт працює від літій-іонної батареї напруга якої становить 12 Вольт при цьому ємність становить 1,5 Ач. Даний тип батареї виділяється відсутністю ефекту пам'яті і швидкою швидкістю зарядки. Час до повного заряду не перевищує 1 години, тобто, поки Ви працюєте на першій батареї другий акумулятор встигне зарядитися і буде готовий до використання.
Акумуляторний шуруповерт оснащений 2-х швидкісним редуктором і регулюванням обертів, наявність регулювання зусилля затяжки дозволить Вам більш якісно і точно виконувати поставлене завдання. Максимальне число оборотів досягає 1400 об/хв, що дозволяє ефективно виконувати поставлене завдання.
Особливістю даної моделі є наявність такого DFR патрона дозволяє легко від'єднати патрон тим самим зменшивши габарити інструменту. Максимальний діаметр патрона 10 мм і має бесключевую систему затиску робочої оснащення.
Особливості дрилі-шуруповерта:
- Підсвічування робочої зони;
- Знімний DFR патрон
- Акумулятор Li-ion типу нового покоління;
- Швидкозатискний патрон 10 мм;
- Запобіжна муфта;
- Прогумована рукоятка;
- Надійний 2-х швидкісний редуктор;
Характеристика акумуляторного шуруповерта Kraissmann 1500 S-ABS 12/2 Li:
- Тип інструмента — дриль-шуруповерт
- Живлення — акумулятор Li-ion
- Напруга — 12.0 У
- Ємність батареї — 1,5 Ач
- Реверс — є
- Кількість швидкостей — 2
- Обороти — 0-1400 об/хв
- Макс. крутний момент — 27 Нм
- Кількість ступенів крутного моменту — 18+1
- Тип патрона швидкозажимний, знімний DFR;
- Патрон — 10 мм
- Кількість батарей — 1 шт.
- Вага — 1,1 кг

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 806 ₴




