
Гравер KRAISSMANN 175 SGW 180 (кейс-валіза, гнучкий вал, стійка, звичайний патрон з набором цанг)
1 421 ₴
- Немає в наявності
- Код: KRAISSMANN 175 SGW
- +380 (99) 894-51-05
KRAISSMANN 175 SGW 180 являє собою багатофункціональний набір шліфувально-гравіювального інструменту з великим асортиментом насадок (180). За допомогою яких Ви можете проводити операції, як-от свердління, шліфування, гравіювання, фрезерування, полірування.
Гравер має потужність 175 Вт і працює від мережі 220 В. Має регулювання швидкості обертання валу від 8 000 до 32 500 об/хв, що дає змогу вибрати оптимальний режим для роботи з різними типами заготівок. Гравер знайде своє застосування в різних сферах діяльності. Ця модель ефективна для роботи у важкодоступних місцях.
KRAISSMANN 175 SGW 180 виготовлений в ергономічному дизайні та має міцний корпус. Виробник доповнив комплект пристосуваннями для виконання точніших робіт; насадкою для фрезерування; телескопічною стійкою, струбциною, прикріплюваною, до робочої поверхні для робіт із застосуванням гнучкого вала. Інструмент постачається в пластиковому кейсі для зручного зберігання і транспортування.
Перед відправленням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЕННОСТИ:
- Ергономічний дизайн
- Міцний корпус
- Регулятор обертів
- Гарна продуктивність
- Робота у важкодоступних місцях
- Невелика вага та маленькі розміри
- Широкий вибір насадок
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Гравер:
- Номінальна потужність: 175 Вт
- Напруга/частота: 230/50 В/Гц
- Номінальна кількість обертів: 8000 - 32500 об./хв
- Тип патрона: цанговий
- Вага: 0,7 кг

КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- гравер KRAISSMANN 175 SGW 180
- Насадки 180 шт.
- Гнучкий вал
- Телескопічний штатив
- Струбцина
- Кейс
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Германия |
| Стан | Нове |
| Тип шліфмашини | багатофункційна |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 32500 об./хв |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Да |
| Блокування шпинделя | Да |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Комплектація | |
| Кейс у комплекті | Да |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Так |
- Ціна: 1 421 ₴


