Новинка

Автомийка KRAISSMANN 1600 HDRi 130 (індукційний мотор, повноцінний пінник)
6 596 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN 1600 HDRi
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомийка KRAISSMANN 1600 HDRi 130 (індукційний мотор, повноцінний пінник)
Мийка високого тиску KRAISSMANN 1600 HDR 130 - інструмент побутового класу, який забезпечує швидке видалення забруднень з різних поверхонь завдяки потужному 1600-ватному мотору, що створює максимальний робочий тиск 130 бар.
Надлегке та компактне миття має вагу без аксесуарів всього 5,5кг, а наявність транспортувальних коліс та зручної рукоятки значно спрощують переміщення пристрою.
Витрата води у Kraissmann 1600 HDR-130 становить 6 л/хв. Також можна відзначити наявність 8-метрового шланга високого тиску в комплекті.
особливості:
- 3-х осьовий насос
- поршні з нержавіючої сталі
- система аварійної зупинки
- термо-захист
- зручні колеса для транспортування
компактні розміри
- насадка під мильну рідину
- довгий шланг високого тиску
- Технічні характеристики:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1600 Вт
- Робоче/макс. Тиск: 9/13 МПа
- Продуктивність: 6 л/хв
- Вага: 9,3 кг

Комплектація:
- Мийка Kraissmann 1600 HDR-130
- Транспортувальні колеса
- Шланг високого тиску
- Пістолет із насадкою
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 400 л/год |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Мінімальний тиск | 90 бар |
| Призначення | Автомобільні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Ручка для перенесення, Захист від перегріву, Можливість забору води з ємкості, Колеса |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 596 ₴





