
Акумуляторний шурупокрут KRAISSMANN 2500 E-ABS 12/2 Li (режим ударного свердління)
1 573 ₴
- Немає в наявності
- Код: KRAISSMANN 2500 E-ABS
- +380 (99) 894-51-05
Шуруповерт KRAISSMANN 2500 E-ABS 12/2 Li — це надійний інструмент для закручування та викручування гвинтів і шурупів, а також просвердлювання
Дана модель працює від акумуляторної Шуруповерт оснащений реверсом, двошвидкісним редуктором і патроном діаметром 10 мм. Фіксація відбувається вручну, без застосування додаткових ключів.
Вгорі корпусу розташований перемикач крутного моменту та швидкості обертання шпинделя. Перше положення забезпечує високі оберти, що ідеально підходить для свердління отворів. Для закручування кріпильних виробів передбачено другий режим перемикача, де оберти нижчі, але вищі обертальний момент.
Інструмент має легку вагу та компактні розміри, тому дуже комфортно лежить в руці. Для роботи в умовах поганого освітлення або в темний час доби призначене підсвічування. Постачається шуруповерт KRAISSMANN 2500 E-ABS 12/2 Li з двома батареями у зручному пластиковому кейсі для транспортування та зберігання.
Особливості:
- Реверс
- Ударний режим
- Швидка зарядка
- Два акумулятори
- Ергономічна рукоятка
- Металевий патрон
- Дві швидкості редуктора
- Підсвічування робочої області
- Регулювання крутного моменту
- Електронний регулятор частоти обертання
Технічні характеристики:
- Тип живлення ― Акумулятор
- Тип акумулятора ― Lion
- Тип патрона ― Швидкозатискний
- Напруга ― 12 Вольт
- Ємність ― 2,5 А*ч
- Діаметр патрона ― 10 мм
- Кількість швидкостей ― 2
- Оберти першу швидкість - до 400 за хвилину
- Обороти друга швидкість - до 1400 за хвилину
- Максимальний момент, що крутить ― 28 Н*м
- Максимальний діаметр свердління в металі - 10 мм
- Регулювання крутного моменту ― Є
- Ударний режим ― Є
- Вага ― 1,5 кг
Комплектація:
- Шуруповерт акумуляторний KRAISSMANN 2500 E-ABS 12/2 Li
- Акумулятор 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації

Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 16 |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 1 573 ₴








