Акумуляторний шурупокрут VORSKLA ПМЗ 12/2-2000 Li
Шуруповерт акумуляторний Vorskla ПМЗ 12 / 2-2000 Li - інструмент надійний, має довгий термін служби для побутового використання. Призначений для свердління отворів в різних матеріалах, а також ідеально підійде для загвинчування і відгвинчування шурупів, гвинтів, саморізів.
Харчування шуруповерта здійснюється постійним струмом від літій-іонної акумуляторної батареї. В арсеналі акумуляторної дрилі-шуруповерта є регулювання крутного моменту, функція реверсу, перемикач діапазону швидкостей. Модель оснащена швидко затискним патроном. При виборі врахуйте наявність в комплекті з інструментом двох акумуляторних батарей і зарядного пристрою. Для комфортного транспортування акумуляторна дрель-шуруповерт укомплектована дуже зручним пластиковим кейсом.
Технічні характеристики шуруповерт акумуляторний Vorskla ПМЗ 12 / 2-2000 Li
- Джерело живлення - акумулятор
- Тип патрона - швидко затискний
- Діаметр патрона - 10 мм
- Тип акумулятора - Li-Ion
- Ємність - 2 ампер годин
- Напруга - 12 вольт
- Регулювання крутного моменту - є
- Обороти перша швидкість - до 400 в хвилину
- Обороти друга швидкість - до 1300 в хвилину
- Регулювання оборотів - є
- Максимальний діаметр свердління в дереві - 15 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі - 10 мм
- Кількість швидкостей - 2
- Реверс - є
- Кейс - є
- Два акумулятора в комплекті - так
- Вага - 1 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 15 |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Функція міксер | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴


