Фрезер-триммер KRAISSMANN 910 OFT 6-8 (1 база, цанги 6 та 8 мм)
Фрезер Kraissmann 910 OFT 6-8 (1B) використовується для фрезерування на жорсткій опорі в деревині, у пластмасі та легких будівельних матеріалах — пазів, крайок, профілів і поздовжніх отворів, а також фрезерування за допомогою копірної гільзи.
Номінальна споживана потужність інструмента становить 910 ватів, електронне регулювання швидкості дає змогу оптимально підлаштовувати інструмент на необхідні роботи, швидкість обертів на холостому від 10000 до 30000 за хвилину. Розмір цанги фрези 6-8 мм. Високі ергономічні якості в поєднанні з оптимальною вагою та габаритами забезпечують легку та комфортну роботу. У комплекті одна база.
Технічні характеристики фрезер Kraissmann 910 OFT 6-8 (1B)
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 910 ватів
- Тип — вертикальний
- Оберти — 10000-30000 за хвилину
- Діаметр затискної цанги — 6 або 8 мм
- Максимальний хід фрези — 60 мм
- Регулювання обертів — є
- Вага — 3 кг
- Гарантія — 12 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 37 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 910 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Металевий кейс | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 385 ₴



