Електропила KRAISSMANN EKS'2000 ― це надійний та якісний інструмент від німецької компанії "KRAISS ов на зиму, а також буде незамінним при догляді за садом.
Дана модель обладнана потужним електродвигуном в 2000 Вт, який збільшує швидкість ланцюга до 14 м/сек і робить інструмент високопродуктивним. Система безключової натяжки ланцюга значно полегшує експлуатацію та підвищує комфорт роботи.
З особливостей інструменту потрібно відзначити, ергономічний дизайн, сучасний міцний корпус, невелика вага, а також автоматичну подачу масла з можливістю регулювання об'єму.
Кнопка блокування від випадкового включення та інерційне гальмо ланцюга значно підвищує рівень безпеки при роботі. Пила має комплектуючі високої якості, що підвищує експлуатаційний ресурс пристрою.
Електрична пилка KRAISSMANN EKS'2000 відповідає всім Європейським стандартам і характеризується низьким рівнем шуму та вібрації.
Особливості:
- Відмінна якість
- Довгий термін служби
- Протиударний корпус
- Металеві шестерні
- Аварійна зупинка ланцюга
- Потужний електродвигун
- Натяг ланцюга без ключа
- Автоматичне мастило ланцюга
- Збалансована конструкція
- Сучасний та ергономічний дизайн
- Поздовжнє розташування двигуна
Технічні характеристики:
- Напруга/Частота - 220 В/50 Гц
- Потужність двигуна - 2000 Вт
- Швидкість обертання ланцюга ― 14 м/сек
- Довжина шини - 405 мм
- Крок ланцюга ― 3/8
- Тип масляного насоса ― Автоматичний
- Вага ― 6 кг
Комплектація:
- Електропила KRAISSMANN EKS'2000
- Шина 1 шт.
- Ланцюг 1 шт.
- Захисний чохол
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації

Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.3 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 220 мл |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 13.3 сек |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 3 044 ₴




