Дискова пила Kraissmann 2400 KS 255 - зручний у використанні столярний інструмент, за допомогою якого можна виконувати швидке і продуктивне розпилювання пиломатеріалів високої міцності. Виріб чудово підійде для професійного використання. Пила оснащена потужним і витривалим двигуном 2400 Вт, здатним тривалий час працювати в режимі максимальної інтенсивності.
Пила дискова Kraissmann 2400 KS 255 доповнено продуктивним редуктором в металевому корпусі для досягнення довговічності, для виготовлення шестерень, ротора і щіток двигуна застосовані якісні матеріали, що мають стійкість до корозії. Доступні функції блокування включення від випадкового пуску, а також блокування шпинделя для заміни дисків. Користувач може регулювати глибину пропилу (максимальна глибина становить 85 ммкрім того, інструмент оснащений вбудованою системою захисту від перегріву. Частота холостого ходу інструмента становить 4500 про/хв, що достатньо для одержання рівної лінії розпилу навіть при обробці композитних матеріалів.
Особливості:
- збільшена глибина пропилу
- широка опорна платформа
- регулювання глибини і нахилу різу
- оптимальний викид тирси
- пиляльний диск в комплекті
Характеристики:
- Потужність двигуна (Вт) 2400
- Діаметр пильного диска (мм) 255
- Число обертів холостого ходу (об/хв) 4500
- Макс. глибина пропилу 85 мм
- Вага (кг) 6.7

Комплектація:
- Пила дискова Kraissmann 2400 KS 255,
- паралельна направляюча,
- ключ,
- пиляльний диск,
- інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 80 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Максимальна кількість обертів | 4500 |
| Максимальний діаметр диска | 255 |
- Ціна: 3 856 ₴





