Дпозовна пила KRAISSMANN 2200 KS 235Ця модель створена на основі потужного електродвигуна в 2200 Вт, який розвиває до 4100 обертів за хвилину. Як ріжучий інструмент використовуються диски діаметром до 235 мм з посадковим отвором 25,4 мм. Максимальна ріжуча здатність досягає 84 мм.
Дискова пилка Крайсман 2200 KS 235 може проводити як прямі, так і розпили під заданим кутом. Кут нахилу опорної підошви регулюється в діапазоні від 0 до 45 градусів.
В інструменті передбачено функції блокування увімкнення та блокування шпинделя для безпечної заміни диска.
Висока безпека досягається за рахунок спеціального захисного кожуха, а зручна рукоятка дозволяє легко та впевнено працювати при тривалих роботах.
У комплекті дискової пили KRAISSMANN 2200 KS 235 постачається пильний диск діаметром 235 мм.
Особливості:
- Потужний двигун
- Широка платформа
- Компактні габарити
- Блокування включення
- Великий пиляльний диск
- Регулювання глибини пропилу та кута різання
- Блокування шпинделя для зручної зміни диска
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму - 220 В/50 Гц
- Потужність двигуна - 2200 Вт
- Максимальна кількість обертів - 4100 об/хв
- Діаметр пильного диска ― 235 мм
- Посадковий діаметр диска - 25,4 мм
- Максимальна глибина пропила під кутом 90° 84 мм
- Максимальна глибина пропила під кутом 45° — 60 мм
- Вага ― 5 кг
Комплектація:
- Пила дискова KRAISSMANN 2200 KS 235
- Пильний диск
- Ключ для заміни пильного диска
- Захистний кожух
- Паралельний упор
- Картонна упаковка
- Посібник користувача
- Гарантійний талон
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 235 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4100 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 84 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 2 791 ₴

