
Ударний шурупокрут KRAISSMANN 101 E-ABS 20UL (без ак. та зарядного пристрою)
1 075 ₴
- Немає в наявності
- Код: KRAISSMANN 101 E-ABS
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ударний шуруповерт KRAISSMANN 101 E-ABS 20UL (без ак. і зарядного пристрою)
Зручність та комфорт роботи
- Конструкція шуруповерта ретельно розроблялася для зручності використання.
- Рукоятка спеціальної форми та з прогумованими елементами, інструмент комфортно тримати в руках та повністю контролювати процес роботи.
- Функція блокування шпинделя при відпусканні пускової клавіші дозволяє вручну докручувати шуруп з капелюшком, що виступає.
- Розмір патрона 0,8-10 мм. Стійкий до пошкоджень.
- Кріплення на ремінь звільняє руки для інших інструментів або інших видів робіт.
- Низький рівень вібрацій.
- Яскраве LED-підсвічування робочої зони.
ОБШИРНИЙ ДІАПАЗОН НАЛАШТУВАНЬ І РЕГУЛЮВАНЬ
- Дві швидкості для різних робіт:
Перша забезпечує максимальний момент, що крутить (0 - 360 об/хв)
Друга ідеально підійде для свердління (0 - 1300 об/хв) - Функція свердління
- Функція "удар" (21000 уд/хв)
- Функція загвинчування з регулюванням крутного моменту (19+1 ступенів)
- За допомогою функції "реверс" Ви зможете не тільки вкрутити або викрутити шуруп, але й вивільнити свердло, що застрягло.
ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- Інноваційний двигун з високим крутним моментом 35 Нм дозволяє працювати з елементами кріплення довжиною до 200 мм, а також свердлити отвори в деревині діаметром до 25 мм.
- Відсутність необхідності підключення до розетки позбавляє проблем з організацією робочого місця та підвищує безпеку оператора від ураження електричним струмом.
НАДІЙНІ, ДОВГОВІЧНІ ВУЗЛИ ТА МЕХАНІЗМИ
- Міцний корпус із якісного ABS пластику.
- Надійний редуктор із високоміцного сплаву.
- Підшипники з легованої сталі.
- Покращене термостійке мастило.
- Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву та продовжуючи термін роботи.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
- KRAISSMANN 101 E-ABS 20UL;
- інструкція;
- гарантійний талон.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним удосконаленням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 21000 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴







