
Заточна машина для пильних ланцюгів KRAISSMANN 321 SSG 104 (запасний заточний диск)
1 776 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN 321 SSG
- +380 (99) 894-51-05
Дана модель має надійний електродвигун асинхронного типу, який здатний витримувати тривалі навантаження. Заточувальна машина оснащена міцною алюмінієвою станиною, а висока якість заточування забезпечується надійною фіксацією ланцюга.
Завдяки поворотному затиску зі шкалою для точної установки кута заточування всі ріжучі ланки ланцюга можна заточити без зміни положення. Обмежувач глибини захищає ланцюг від надмірного видалення матеріалу.
Інструмент поставляється в комплекті з двома дисками, а можливість регулювання кута та глибини заточування дозволяє працювати з ланцюгами різних типорозмірів.
Заточувальний верстат для ланцюгів KRAISSMANN 321 SSG 104 виділяється високою продуктивністю, невеликими габаритами та міцною конструкцією.
Особливості:
- Низький рівень шуму
- Зручна вперта рукоятка
- Міцна алюмінієва станина
- Висока ефективність заточування
- Корпус із ударостійкого пластику
- Мотор асинхронного типу (безщітковий)
- Надійна фіксація забезпечує точність заточування
- Вимикач із захистом від перегріву та стрибків напруги
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму - 220 В/50 Гц
- Тип двигуна ― Асинхронний
- Потужність двигуна ― 320 Вт
- Швидкість обертання ― 5000 об/хв
- Максимальний діаметр диска - 104 мм
- Діаметр посадкового отвору ― 10 мм
- Товщина заточувального кола ― 3,2-4,5 мм
- Кут повороту - 30 градусів
- Вага ― 3 кг
Комплектація:
- Заточувальний верстат для ланцюгів KRAISSMANN 321 SSG 104
- Запасне коло 2 шт.
- Ключі для заміни диска
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон

Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 104 мм |
| Споживана потужність | 0.32 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 1 776 ₴






