Пила ланцюгова електрична KRAISSMANN EKS'1400 (бічне розташування двигуна)
Електропила ланцюгова Kraissman EKS-1400 – це якісний та надійний інструмент, який допоможе Вам заготовити дрова на зиму, побудувати будинок, а також буде незамінним при догляді за садом.
Привілеєм даної пили є потужний двигун 1400 Вт, який дозволяє витримувати великі навантаження, а також автоматичне змащення ланцюга, завдяки якому значно спрощується робота з інструментом.
Дана модель Kraissman EKS-1400 має комплектуючі високої якості, а це дозволяє підвищити експлуатаційний ресурс пристрою. Пила досить проста в експлуатації і не потребує особливих навичок, що дозволяє працювати з нею навіть новачкові.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Сучасний та ергономічний дизайн
- Збалансована конструкція
- Поперечне розташування двигуна
- Автоматичне мастило ланцюга
- Аварійна зупинка ланцюга
- Металеві шестерні
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Пила ланцюгова Kraissman EKS-1400
- Пильна шина - 1 шт
- Пильний ланцюг - 1 шт
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴





