
Плиткоріз стаціонарний KRAISSMANN 1500 STM 1020 (робочий стіл: 1050*460 мм, довжина різу: 1020 мм)
14 835 ₴
- Немає в наявності
- Код: KRAISSMANN 1500 STM
+380 (98) 402-45-35
- +380 (99) 894-51-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плиткоріз стаціонарний KRAISSMANN 1500 STM 1020 (робочий стіл: 1050*460 мм, довжина різу: 1020 мм)
Плиткоріз KRAISSMANN 1500 STM 1020 - призначений для проведення відрізних робіт по плитці, граніту або мармуру, дорожньому каменю.
Особливості:
- Використовується для точного різання всіх видів кахельної, керамічної, гранітної та мармурової плитки різноманітних форм та розмірів
- Можна виконувати просте або подвійне похиле різання
- Двигун встановлений у направляючу з 6 шарикопідшипниками для плавного ходу
- Має ручку керування, яка дозволяє піднімати та опускати двигун з алмазним диском
- Направляюча двигуна може бути встановлена під кутом від 0° до 45° для похилого різу
- Насос з охолоджувальною рідиною забезпечує достатьнє охолодження ріжучого алмазного ріжучий диску під час роботи
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість обертів: 2950 об/хв
- Габарити диска: 230/25,4/2,4 мм
- Макс. глибина різу під 45°: 46 мм
- Макс. глибина різу під 90°: 52 мм
- Макс. довжина різу: 1020 мм
- Робочий стіл: 1050х460 мм
- Виробник KRAISSMANN
- Країна виробник Німеччина
- Стан Нове
- Споживана потужність 1500 кВт
- ЧПУ Немає
- Число обертів холостого ходу 2950 об/хв
- Максимальний діаметр диска 230 мм
- Діаметр посадкового отвору 25.4 мм
- Максимальна довжина різу 1020 мм
- Максимальна глибина різу 52 мм
- Гарантійний термін 12 міс
- Параметри мережі
- Напруга 220 В
- Частота 50 GHz
- Розміри робочої поверхні
- Ширина столу 460 мм
Комплектація;
- плиткоріз KRAISSMANN 1500 STM 1020;
- пильний диск;
- ключ для заміни диска;
- керівництво з експлуатації;
- картонна упаковка.
- гарантійний талон

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина різу | 52 мм |
| Максимальна довжина різу | 1020 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Кут різу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 1050 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 460 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 835 ₴








