
Лебідка електрична KRAISSMANN KCD 400/800 (висота підйому 30/15 м, 220 В, одна фаза)
10 879 ₴
- В наявності
- Код: KRAISSMANN KCD 400
- +380 (99) 894-51-05
Лебідка електрична KRAISSMANN KCD 800 ― це універсальний пристрій, необхідний для підйому, опускання та переміщення вантажів. Така електрична лебідка живиться від мережі 220 В, що робить її комфортною для використання практично в будь-яких умовах.
Підйомник оснащений довговічним двигуном потужністю 2000 Вт. Спеціальний електронний захист двигуна забезпечує повну безпеку інструменту у разі перевантаження. Вантажопідйомність даної електричної лебідки становить 400/800 кг, а висота підйому - 30/15 м.
Лебідка електрична KRAISSMANN KCD 800 має міцну та надійну конструкцію, комплектуючі виконані з високоякісних матеріалів. Апарат простий та зручний при експлуатації.
Особливості:
- Блок управління
- Захист від перегріву
- Електричний привід
- Безпека в роботі
- Функція аварійної зупинки
- Довговічний електричний двигун
- Якісне складання та міцна конструкція
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму ― 220 В/50 Гц (одна фаза)
- Потужність ― 2200 Вт
- Вантажопідйомність ― 400/800 кг
- Висота підйому ― 30/15 м
- Швидкість підйому ― 14/7 м/хв
- Діаметр троса - 6 мм
- Вага ― 41 кг

Комплектація:
- Лебідка електрична KRAISSMANN KCD 800
- Упаковка
- Гарантійний талон
- Посібник з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підйому | 30 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 800 кг |
| Канатоємкість | 30 м |
| Потужність електродвигуна | 2200 Вт/год |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Швидкість пересування | 0.11 м/сек |
| Швидкість підйому-опускання вантажу | 0.11 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
- Ціна: 10 879 ₴





